Dodawaj swoje zdjęcia i dziel się wspomnieniami Przeglądaj zdjęcia innych poznając cały świat Śledź trasy i miejsca podróży na mapie Wyszukaj swoich znajomych, zyskuj nowe przyjaźnie Oceniaj zdjęcia, wystawiaj komentarze, udzielaj się Korzystaj w pełni z serwisu i baw się dobrze!

Dodawaj swoje zdjęcia i dziel się wspomnieniami

Teraz w łatwy sposób możesz dodawać szybko i bezpłatnie zdjęcia z podróży a następnie pokazywać je znajomym czy rodzinie.

Aby korzystać z pełnego dostępu do wszystkich funkcji Serwisu należy przejść do darmowej rejestracji. W krótkiej chwili stajesz się użytkownikiem fototrip.pl i posiadasz już własne konto.

Jako użytkownik Serwisu możesz tworzyć własne galerie. Zdjęcia można dodawać od razu w większej ilości, bez konieczności wczytywania każdorazowo pojedynczego pliku. W trosce o twój czas, dużo funkcji zostało już zautomatyzowanych, wyręczamy cię w dodawaniu dat wykonania zdjęć, układaniu wg nich, czy też pomniejszaniu i obracaniu zdjęć do prawidłowego położenia. Wszystkie jednak funkcje można też przeprowadzać manualnie – istnieje całkowita dowolność.

Wszystkie zdjęcia można również dodać na mapę, gdzie automatycznie stworzony zostanie plan podróży.