„Podróżowanie to najwspanialsza rzecz na świecie”   Homer

Tym mottem od dawna kieruje się nasz zespół, ludzie którzy stworzyli serwis fototrip i dla których otworzył on okno na świat. Tworząc fototrip.pl przyświecała nam prosta idea dzielenia się naszymi wspomnieniami, tym co zobaczyliśmy i co przeżyliśmy.

Podróże to dla nas sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków, stresów i zmagań. Kiedy wyjeżdżamy stajemy się na pewien czas innymi ludźmi, wszystkie dotychczasowe problemy uchodzą w zapomnienie, cieszymy się życiem jak nigdy, napełniamy nasze witalne akumulatory. Jeśli ktoś uważa, że wyjście do kina czy na koncert dostarcza mocnych wrażeń, niech spróbuje doczekać wschodu słońca nad naszym morzem, lub zjeść kolację przy świecach spoglądając na Panteon w Rzymie i słuchając włoskiej ballady przydrożnego grajka - to dopiero są wrażenia, doznania których nie zapomnimy nigdy, a nie ulotne chwile dnia codziennego.

Dla kogo zatem jest fototrip.pl? Otóż dla Was - dla wszystkich tych, którzy uwielbiają „chwytać chwile takimi jakimi są i zamrażać je w szkle obiektywu”, dla tych, którzy chcą się podzielić cząstką siebie, chcą pokazać chwile radości, wypoczynku lub ciężkich, podróżniczych zmagań. Czy zatem lubisz wypoczywać leżąc na plaży, czy też przeciskać się przez wąskie, wilgotne korytarze jaskiń, a może zaprzyjaźniać się z Aborygenami i poznawać inne kultury, a może z kolei wolisz zdobywać coraz to nowsze szczyty, bądź też zwiedzać starożytne ruiny w Grecji, albo po prostu położyć się gdzieś na polu w wiosce z czterema domami na krzyż – gdziekolwiek będziesz i cokolwiek będziesz robił podziel się tym, wyślij swoje zdjęcia, niech inni zobaczą ile można w życiu zobaczyć i jak można odpoczywać, niech wszyscy zobaczą jak ciekawiej można przeżyć swoje życie.

Zapraszamy do korzystania z uroków naszego serwisu i życzymy miłej zabawy oraz wielu radosnych i ciekawych chwil.

Zespół fototrip.pl