Polityka prywatności

Zespół fototrip.pl w szczególny sposób podchodzi do kwestii uszanowania i respektowania praw przysługującym Użytkownikom Serwisu. Pragniemy w jak najwyższym stopniu zadbać o prywatność naszych Użytkowników, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby w maksymalnym stopniu zabezpieczyć Serwis fototrip.pl przed wszelkimi próbami kradzieży danych Użytkowników. Zapewniamy również, iż dane te służą nam jedynie do zapewnienia jak najlepszej i najsprawniejszej komunikacji Użytkownikom naszego Serwisu.

1. Dane osobowe

Fototrip.pl zobowiązuje się do ścisłego przestrzegania Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883.

2. Powody, dla których fototrip.pl gromadzi dane osobowe:

  • poprawa jakości usług i lepsze dostosowywanie ich do potrzeb Użytkowników
  • informowanie o nowych usługach
  • informowanie o zmianach w regulaminie
  • przeprowadzanie badań marketingowych, wyłącznie jednak dla własnych potrzeb
  • bieżące kontakty z Użytkownikami

3. Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości Użytkownikom Serwisu dotyczących takich kwestii jak nowości w usługach, informacje o awariach, ich przyczynach, modernizacjach, życzenia, komentarze osobiste itp. oraz informacje komercyjne, których treść pochodzi od partnerów Serwisu fototrip.pl . Wszelkie jednak treści reklamowe mogą być wysyłane Użytkownikom jedynie za ich zgodą, wg art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)

4. Pytania

Obiecujemy szybką reakcję na wszelkie Wasze zapytania i uwagi dotyczące naszej polityki prywatności. W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt na adres e-mailowy: